Talentované & Profesionálne

Na konte máme dve cédečka, jedno s názvom Superdeti, ktoré si môžete objednať tu a druhé nájdeš na youtube (klikni dole na youtube). Ide o nepredajné vianočné CD plné vianočných pesničiek a rozprávok z pera našej Barborky.

Objednať CD
Youtube

Kto sme?

Superdeti sú hudobno-edukatívna spevácka skupina zložená z veselých detí a hlavnej speváčky, Petry Bubeníkovej. Petra je už mamička a okrem toho, že spieva všetkým malým superdeťom na CD a koncertoch, spieva už aj doma svojej rozkošnej dcérke. „Maminou“ nášho projektu je ďalšia mamina, Barbora Krajčírová, ktorú môžete poznať z rádia a televízie. Už dávno sa začala venovať aj detskej tvorbe a spolu s ďalšími interpretmi dali dokopy naše prvé CD – SUPERDETI.

Chcete si nás objednať?

Spievame na detských podujatiach, v kultúrnych domoch, súkromných akciách, family days, dňoch detí….

OBJEDNAŤ

PEŤKA

Naša Peťka za Vami rada zájde do škôlky, kde má pre Vás pripravenú hudobno-edukatívnu hodinu, počas ktorej si zaspievate, naučíte sa základy hudobnej výchovy a výborne sa zabavíte. Už teraz sa na Vás všetkých veľmi teší.

BARBORKA

Naša Barborka sa za Vami vydá do škôlky alebo základných škôl a rada Vám pripraví besedu o svojich detských knižkách (Hrebienok, Z hrnca do rozprávky). Deti sa hravou formou dozvedia o nástrahách šikany a predsudkov.

Čo máme radi?

Milujeme chodiť za Vami po celom Slovensku, koncertovali sme na mnohých miestach a pevne veríme, že sa v najbližšom období stretneme opäť v blízkostí vašich domovov.

Okrem koncertov pre Vás pravidelne točíme videoklipy, počuť nás môžete aj v novej detskej televízii LalaTV, kde sme naspievali veľa pesničiek, aby sme potešili najmenšie superdeti.

Už čoskoro!

Chystáme pre vás

Momentálne chystáme nové pesničky, točíme klipy, detské recepty a pripravujeme super hudobnú výchovu. Máte sa na čo tešiť!